EN RU

Lauko terasos – nepakartojama namų erdvė bet kokiu oru!

Lauko terasos – nepakartojama namų erdvė bet kokiu oru!

JAUKUS RYTAS SU KAVOS PUODELIU, SAVAITGALIO PIETŪS ARBA NUOSTABI VASAROS VAKARIENĖ LAUKO TERASOJE – TIKRAS MALONUMAS. TAČIAU SUBJURĘS ORAS AR, ATVIRKŠCIAI, PERNELYG STIPRŪS, VARGINANTYS SAULĖS SPINDULIAI GALI SUGRIAUTI PLANUS, IR PASISĖDĖJIMAS GRYNAME ORE LIKS TIK SVAJONĖ. LAIMĖ, MŪSŲ ŠALIES KLIMATUI BŪDINGAS ORŲ PERMAINAS GALIMA PERGUDRAUTI PRITAIKIUS MODERNIUS TERASŲ SPRENDIMUS, STEBINANČIUS PAPRASTUMU, TAČIAU UŽTIKRINANČIUS ITIN EFEKTYVŲ REZULTATĄ.

Šiuolaikinės technologijos leidžia suvaldyti net nepastoviausias ir nepalankiausias meteorologines prognozes – galime džiaugtis vakaro saule, apsisaugoti nuo vidurdienio kaitros, sulaikyti vėją ir mėgautis romantišku lietaus barbenimu į terasos pastogę be jokios baimės sušlapti. Atrodo neįtikima? Neabejokite – tai įmanoma! Susikurkite tokią terasą, kuriai nėra blogo oro. Tai padaryti jums padės paprasti ir patogūs sprendimai. Kitaip tariant, pats metas pasidairyti, kas gi naujesnio siūloma šioje srityje.

ZIP SCREEN – išorines ritininės užuolaidos ir neįistiklintų terasinių konstrukcijų uždangos. Pagrindinės šių naujos kartos ritininių užuolaidų funkcijos – apsaugoti jūsų erdves nuo saulės, vėjo, lietaus ir net nuo vabzdžių bei uodų. Tai daugiafunkcinė saulės kontrolės sistema, išsiskirianti ypač stipria (net uraganinius vėjus sulaikančia) konstrukcija, dideliais matmenimis ir efektyviu elektriniu valdymu. Itin rekomenduojama terasoms, panoraminiams, sustumiamiems langams uždengti. Šių užuolaidų specialūs SCREEN tipo audiniai pakeitė požiūrį į tradicines ritinines žaliuzes, kurios, kad ir kokį audinį pasirinktume, arba aklinai uždengdavo vaizdą į lauką (t. y. būdavo neperregimos, tik dalinai praleisdavo šviesą), arba nepakankamai apsaugodavo nuo saulės.

Įvairiapusės SCREEN langų uždangos padarė tikrą revoliucija: joms gaminti naudojamas stiklo pluoštas itin efektyviai apsaugo patalpas nuo perkaitimo, saulės šviesa išsisklaido uždangos išorinėje pusėje ir net itin saulėtą dieną sumažėja atspindžių. Beje, šis audinys neužstoja vaizdo pro langą, tačiau iš lauko pusės nieko nematyti, taigi patikimai saugo jūsų privatumą. Tokios uždangos rekomenduojamos net pasyviems namams, nes padeda sumažinti šildymo ir vėdinimo kaštus.

SCREEN audinius Lietuvos rinkai vieni pirmųjų pristatė būtent „Ardenos“ langų uždangų ekspertai – jie iš karto suprato šio produkto išskirtinumą ir galimybes. Išaugęs audinio populiarumas ir ypač didelis vartotojų susidomėjimas juo lėmė tai, kad buvo sukurta speciali konstrukcija, kaip SCREEN audinius pritaikyti lauke, kaip jiems suteikti dar daugiau privalumų ir universalumo.

PERGOLE – Visame pasaulyje sparciai populiarėjanti pavėsinių ir stoginių sistema, padedanti sukurti komfortišką, dekoratyvią, funkcionalią ir daugeliu atvejų lengvai pritaikomą privačių namų, kotedžų arba komercinių patalpų eksterjero pastogę. Tai vienas iš nedaugelio sprendimų, kai lauke galima sukurti prie saulės, metų laikų prisitaikančią, dalinai mobilią terasos pavėsine.

Pergolėse suderintos visos markizėms būdingos funkcijos, tik jos kur kas universalesnės ir lengviau pritaikomos prie pastato išorės. Pergolės daug atsparesnės vėjui, apsaugo terasos zoną ne tik nuo saulės, bet ir nuo lietaus. Itin patvarus, impregnuotas audinys visiškai nepralaidus vandeniui: atlikti bandymai įrodė, kad net daugiau nei du mėnesius ant stogo kaupęsis vanduo visiškai neprateka pro audinį ir jam nekenkia.

Šių pavesinių konstrukcija montuojama labai paprastai, yra gana lengva. Jas statyti galima ir užbaigus namo ar lauko zonos statybos darbus, nes nėra keliama jokių specifinių reikalavimų, kaip įrengti polius ir pagrindą. Pergolių stogeliai gali būti montuojami ant joms specialiai pritaikytų konstrukcijų, tad paprastai ir santykinai pigiai galima sukurti jaukią, nuo saulės ir lietaus apsaugotą pastogę arba įrengti ja ant namo terasinės konstrukcijos elementų ar medinių karkasų vietoj įprasto stogo.

EOLIA – fasadinė ritininė užuolaida iš storo markizių audinio, skaidrios plėvelės ar SCREEN audinių be šoninių kreipiančiųjų sistemų. Tai burės principu veikiantis uždangalas, įtempiamas ir užfiksuojamas prie pagrindo kabliais. Taip sukuriama jauki užuoveja, apsauga nuo saulės ir lietaus (priklausomai nuo pasirinkto audinio). Pasirinkus konstrukciją su šoniniais valais (trosais), tokia ritininė užuolaida gali būti užfiksuojama bet kokiame aukštyje, išlieka stabili net ir vejuotu oru.

Tiesa, skirtingai nei ZIP SCREEN, šis produktas neturi sertifikuotų vėjo atsparumo testų, tad esant itin stipriems gūsiams reikėtų suskleisti, nes nuo didelės įtampos gali suplyšti.

Valdymas – įprastas, rankinis, tačiau gali būti valdomos ir elektra, įmontavus automatinius daviklius. Tai racionalus ir visiems prieinamas sprendimas, kai norisi sulaikyti saulę, nuolat traukiančius skersvėjus, apsaugoti terasos baldus ir kitus daiktus nuo šoninio lietaus, nestipraus, bet erzinančio vėjo.

Galerija