EN RU

“Maytoni” LAMP4YOU kolekcija – kiekvienas gali tapti šviestuvų kūrėju

“Maytoni” LAMP4YOU kolekcija – kiekvienas gali tapti šviestuvų kūrėju

Mūsų klientams, kruopščiai ir preciziškai puoselėjantiems savo namus neretai kyla noras pakeisti, patobulinti, adaptuoti pagal savo poreikius standartinės, masinės gamybos šviestuvus. Vieniems reikalinga kita gaubto spalva, kitų metalinės detalės nedera prie interjero, netinkamas šviesos šaltinių kiekis ir t.t…“Ardena“ šviestuvų asortimentas didžiulis, sudaroma neribota galimybė užsakyti nestandartinius šviestuvus iš katalogų, netgi elektroninėje parduotuvėje pirkėjui pateikiama daugiau nei keli tūkstančiai šviestuvų, tačiau individualumui ribų nėra ir čia tiesiai į dešimtuką, į išrankiausius vartotojo lūkesčius pataiko „Maytoni“ su savo L4U kolekcija, kurios idėja genialiai paprasta – susikurk šviestuvą pats!

„Maytoni“ šviestuvų gamintojas, būdamas vienas iš apšvietimo lyderių Europoje, kaip ir dera kas metus pristato naujausias kolekcijas, o su L4U kolekcija suteikia dar didesnę laisvę pirkėjui rinktis ir surasti būtent tokį sprendimą, kokio jam reikia. Šios kolekcijos įvaizdinis filmukas puikiai reprezentuoja pirkėjo galimybes – pasirinkti šviestuvo stilių, formą, apdailos detalių metalo atspalvį, gaubtų gobeleną, gaubtų kabėjimo ir šviesos sklidimo kryptį ir t.t…

Tai kolekcija, kuri leidžia fantazuoti, derinti, būti reikliems ir kūrybiškiems. Ji tiesiog tobula tiems, kurie ieško individualumo, kuriems patinka taisyklinga ir tobulai deranti harmonija bei idealiai draugantys raštai, atspalviai. Išlaisvinkite save, kurkite ir rinkitės tai, kas Jums patinka. Mes už kokybę ir pasirinkimus be kompromisų.

 

Video

Galerija