EN RU

Naujas „Ardena“ salonas – šviesių ir jaukių namų kūrimui

Naujas „Ardena“ salonas – šviesių ir jaukių namų kūrimui

Naujas „Ardena“ salonas – šviesių ir jaukių namų kūrimui

Rugpjūčio 16 dieną namų apdailos centre „Unideco“ duris atvėrė naujas apšvietimo ir langų uždengimo sprendimų salonas „Ardena“. Pirkėjams čia siūlomas ne tik platus šviestuvų ir įvairių žaliuzių bei roletų pasirinkimas, bet taip pat teikiamos ir profesionalios konsultacijos.

„Unideco“ – tai namų apdailos centras, skirtas tiems, kurie nori įsirengti arba atnaujinti savo namus. Todėl įsikūrę čia, būsime arčiau savo kliento. Atidarydami šį saloną, jaučiamės lyg išsiruošę į pasimatymą su vartotoju, kuris dėl didžiulės pasiūlos jaučiasi sutrikęs. Mes suteiksime jam visą reikiamą informaciją, naudingų patarimų, pasiūlysime tinkamiausius produktus, bendradarbiausime su interjero dizaineriais ir taip prisidėsime prie šviesių, jaukių ir nepakartojamų namų kūrimo“, – salono misiją pristato „Ardena“ rinkodaros skyriaus vadovė Ivona Litvinovič.

Partneryste su naujuoju salonu taip pat džiaugiasi ir „Unideco“ atstovai. „Šviestuvai yra mūsų naujai formuojamas ketvirtasis stiprus segmentas, papildęs platų grindų, durų ir plytelių asortimentą. Esame tikri, kad „Ardena“, kaip vieni šios rinkos lyderių, reikšmingai jį sustiprins“, – sako pavasarį duris atvėrusio namų apdailos centro „Unideco“ rinkodaros vadovas Andrius Šilovas.

Nauja, į pirkėjo poreikius orientuota koncepcija

Šis salonas iš kitų išsiskirs tuo, kad jame bus pristatomi rinktiniai produktai – geriausiai įvertintos šviestuvų naujienos,  išskirtinės kolekcijos bei populiariausios prekės, itin vertinamos dėl savo optimalaus kainos ir kokybės santykio.

Žaliuzių ir roletų stendai naujajame „Ardena“ salone bus nuolat keičiami, pristatomos madingiausios audinių kolekcijos, alternatyvų pasaulyje neturinčios „Collect & Reflect” žaliuzės ir ypač kokybiški, ilgaamžiai „Ardena“ gaminami mechanizmai.

Profesionalios konsultacijos – nemokamai

Kokybiški ir apgalvoti apšvietimo sprendimai laikomi vienu sudėtingiausių uždavinių interjero projekte. Teisingai suprojektuoti lubiniai, sieniniai, pakabinami ir akcentiniai šviestuvai namus paskandina nepakartojamame šviesos pasaulyje ir sukuria ypatingą nuotaiką.

Pastaruoju metu šviestuvų ir LED juostų lubose deriniai yra projektuojami ir įgyvendinami pasirinkus architektų ar dizainerių paslaugas, tačiau, siekiant ne tik dekoratyvumo, bet ir funkcionalumo, rekomenduojama pasitelkti į pagalbą ir apšvietimo ekspertus. Tokie profesionalų patarimai, kaip teigia „Ardena“ rinkodaros skyriaus vadovė, padeda nepasiklysti didžiulėje pasiūloje ir teisingai pasirinkti reikiamo galingumo, aukščiausios kokybės ir individualiam poreikiui tinkamiausią šviestuvą.

Ieškantiems žaliuzių, roletų ir kitų langų uždengimo sprendimų naujajame „Ardena“ salone suteikiama informacija apie individualiai gaminamų produktų pranašumus, palyginimas su standartizuotais sprendimais, pristatoma audinių paletė, mechanizmai.

„Su šiuo salonu mes norime būti ne tik lengvai pasiekiami klientams, bet ir tokie, kurių profesionalumas, išskirtiniai produktai būtų lemiamas argumentas pasirinkimo akimirką“, –  teigia I. Litvinovič.

Naujajį „Ardena“ saloną rasite namų apdailos centre „Unideco“, Verkių g. 44, Vilniuje.

Galerija