EN RU

Naujausios MAYTONI (Vokietija) šviestuvų kolekcijos jau „ARDENA“ salonuose

Naujausios MAYTONI (Vokietija) šviestuvų kolekcijos jau „ARDENA“ salonuose

„Maytoni“ (Vokietija) – neabejotinai vienas populiariausių šviestuvų gamintojų, girdėtas daugeliui kuriančių savo namus ir itin mėgstamas interjero dizainerių bei architektų. Šio gamintojo šviestuvų ir apšvietimo sprendimų kolekcijos pavergia tiek klasikos, tiek modernesnių formų gerbėjus. Tai kokybės ir kainos laimėjimas kiekvienam klientui su šiuolaikinio dizaino priedu.

2020 metų naujausiose kolekcijose vėl vyrauja moderni klasika, lietuvių itin mėgstami burbulai. Lyg atsvara jau klientų itin įvertintiems ERICH ir DALLAS kolekcijų šviestuvams atkeliavo subtili, nepaprastai grakšti ir sklidina pakabinamų, skirtingų variacijų NOSTALGIA .

Lubinių ir pakabinamų šviestuvų TOP‘uose išlieka populiarūs masyvūs krikštolo šviestuvai, tiek lengvesni klasikiniai pasirinkimai su cilindriniais gaubteliais (pvz. BOWI, CEREZO, DUNE, LITA) tiek lubiniai, moderniai dekoruoti cilindrai su juos lydinčiais sieninių šviestuvų pasirinkimais.

„Maytoni“ kaip ir daugelis kitų gamintojų padeda klientams kurti ne tik dekoratyvų apšvietimą su pakabinamais šviestuvais, bet siūlo ir šiuolaikines trekų sistemas. Tai vis labiau privačiuose interjeruose montuojamos funkcionalios, techninio apšvietimo sistemos.

Moderniausių šviestuvų gerbėjus nustebins GLETSCHER kolekcija, stebinanti savo lengvumu, grakštumu, itin plonomis elipsių linijomis.