EN RU

Naujoji Jackie Led šviestuvų kolekcija- funkcionali, moderni ir dizaino ekspertų įvertinta detalė šiuolaikiškam interjerui

Naujoji Jackie Led šviestuvų kolekcija- funkcionali, moderni ir dizaino ekspertų įvertinta detalė šiuolaikiškam interjerui

Pristatome gaivią pavasario naujieną – itin modernią, funkcionalią ir dizainerių bei architektų širdis užkariavusią dizainerio Enzo Panzeri sukurtą „Jackie“ LED šviestuvų kolekciją. Vos spėjusi pasirodyti ši išskirtinio dizaino sieninių, stalinių šviestuvų bei ir toršerų linija sulaukė tarptautinio pripažinimo ir įvertinimo tarptautiniuose dizaino apdovanojimuose.

„Jackie“ aliuminio korpuso, raudona, juoda, balta arba ir titano spalva dažytų šviestuvų liniją lengva priderinti ne tik namų erdvėje, bet ir stilingo ofiso patalpose. Tai griežtų formų, minimalistiniai, lengvai reguliuojami apšvietimo sprendimai, kurie užtikrins ne tik papildomą šviesos srautą, bet ir taps dėmesį patraukiančia interjero detale. Revoliucine naujove laikoma „Jackie“ šviestuvų struktūra, kuriai būdinga reguliuojama dvigubos jungties sistema, kuri leidžia orientuoti šviestuvo „galvą“ į visas puses ir apšviesti bet kurį tašką.

8W “Jackie“ šviestuvų LED diodas suteikia 600 liumenų dydžio šviesos kiekį. Šis apšvietimo sprendimas įsijungia, pritemsta ir išsijungia palietus žibinto „galvos“ apačią. Šviesos intensyvumo daviklis gali būti nustatomas keturiose pozicijose, todėl, kad jūs galite gauti geriausią šviesos kiekvieną akimirką.

Tai puikus sprendimas, ieškantiems subtilaus modernumo! 

Įsigykite Jackie naujienas visuose Ardena salonuose ir internetu – www.sviestuvai.lt

Galerija