EN RU

NOWODVORSKI „CAMELEON“ SISTEMA

NOWODVORSKI „CAMELEON“ SISTEMA – kūrybingi apšvietimo sprendimai, kurie transformuoja interjerą

NOWODVORSKI „CAMELEON“ SISTEMA – kūrybingi apšvietimo sprendimai, kurie transformuoja interjero dizainą

Apšvietimas namuose – kur kas daugiau nei sklindanti šviesa, tai komfortas, jaukumas ir itin  galingas dizaino įrankis. Šviesos subtilūs šešėliai ir intensyvumas gali suformuoti vizualinį įspūdį bei išskirtinę aplinkos atmosferą. Sugebėjimas derinti šviesos efektus su erdvės vizija gali radikaliai pakeisti namų ar kitos erdvės išvaizdą.

Pateiksime keletą aspektų, į kuriuos svarbu atkreipti dėmesį renkantis apšvietimo sistemos sprendimus.

Funkcionalumas ir paskirtis. Svarbiausia apšvietimo sistemos užduotis – užtikrinti pakankamą šviesos kiekį tam, kad galėtumėte saugiai ir efektyviai atlikti kasdienes veiklas. Sprendimai turi būti pritaikyti konkrečioms vietoms.

Atmosfera ir nuotaika. Šviesos tonai ir intensyvumas gali sukurti skirtingas nuotaikas – nuo šilto ir jaukaus iki energingai stimuliuojančio. Šiuos sprendimus galima pritaikyti pagal konkretų poreikį.

Dizainas ir stilius. Apšvietimas gali būti vizualinis akcentas ir ypatinga interjero dalis. Svarbu pasirinkti šviestuvus, šviesos spalvas ir formas, kurios derėtų su jūsų pasirinktu dizaino stiliumi. Minimalistiniam interjerui tinka švarios linijos ir neutralios spalvos, o šiuolaikiškam stiliui – modernūs šviestuvai, tačiau pasirinkus eklektišką stilių ir išdrįstant derinti skirtingus dizainus sukuriami ypatingi dizaino sprendimai.

Energetinis efektyvumas. Naujausios technologijos ir LED apšvietimo šaltiniai gali sumažinti energijos sąnaudas, ilgalaikiais laikotarpiais suteikiant svarbių finansinių ir ekologinių privalumų.

Kontrolė ir lankstumas. Modernios apšvietimo sistemos gali būti valdomos atskirai arba grupėmis. Taip galima lengviau prisitaikyti prie skirtingų poreikių ir situacijų.

Vienas lanksčiausiai pritaikomų sprendimų tiek naujai įrengiamose, tiek renovuojamose erdvėse – „Novodworski“ gamintojo inovatyvi „Cameleon“ apšvietimo sistema. Ši sistema yra ne tik moderni, bet ir labai funkcionali. Vienas elektros tiekimo taškas gali virštinkiniais kabeliais pasiekti įvairias namų erdves ir užsibaigti įvairaus dizaino šviesos šaltiniais bei švietuvų gaubteliais. Tai leidžia žaisti su šviesa ir sukurti tinkamą apšvietimą kiekvienam kambariui arba net susikurti savo šviestuvą. „Cameleon” sistema leidžia žaisti – paimkite norimą bazę, rinkitės skirtingus užbaigimo elementus, dėliokite laidų trajektoriją, kurdami iš jos įspūdingus sprendinius.

Platus produktų asortimentas, įtrauktas į „Cameleon“ sistemą, suteikia galimybę pasirinkti apšvietimą beveik visiems kambarių tipams, atitinkantiems įvairius dizaino stilius. Nuo šiuolaikiško minimalizmo iki klasikinio elegantiškumo – ši sistema gali būti lengvai pritaikoma prie jūsų skonio ir poreikių.

„Cameleon“ apšvietimo sistema neabejotinai įrodo savo vertę namuose, ofisuose ir kitose erdvėse. Ji subtiliai pabrėžia interjero detales bei suteikia galimybę sukurti unikalią aplinką.

Atminkite, kad apšvietimo svarba interjero dizaine niekada negali būti pervertinta. Kiekvienas kūrybingas apšvietimo sprendimas gali sukurti nepakartojamą nuotaiką bei išryškinti dizaino detalių grožį. Tiesioginis ar netiesioginis šviesos šaltinis gali pakeisti kambario matmenis ir formą, sukuriant puikią erdvės harmoniją. Prisiminkite, kad net menkiausi apšvietimo pakeitimai gali turėti didžiulį poveikį erdvės vertinime.

Kviečiame skleisti šviesą savo interjere ir patiems pastebėti, kaip gali pasikeisti visos erdvės dvasia!

 

Galerija