EN RU

Ritininės žaliuzės – ir madinga, ir praktiška

Ritininės žaliuzės – ir madinga, ir praktiška
Sukurti jaukų ir savitą namų interjerą – nelengvas uždavinys. Labai dažnai žmonėms, įsirenginėjantiems savą būstą, kyla klausimų, ką rinktis – užuolaidas ar žaliuzes. Šiuo metu ne tik visoje Europoje, bet ir Lietuvoje sparčiai populiarėja įvairių rūšių ritininės žaliuzės. Tai – laisvai kabančios roletės, roletės ,,VEGAS” su kasete bei šoniniais profiliais, miniroletės, roletės ,,Impresija”.
Žaliuzių pasirinkimą dažniausiai padiktuoja praktiškumas. Juk jas ne tik paprasta prižiūrėti, bet, pasirinkus netradicinę tekstūrą, jos gali suteikti gyvenamosioms erdvėms ypatingą nuotaiką. Roletės ,,Impresija” yra pagamintos iš dvigubo audinio, kuris sudaro ant lango ,,dienos-nakties” efektą. Jos leidžia stebėti, kas vyksta lauke, nesuskleidžiant audinio, bei reguliuoti šviesos srautą, neatidengiant audinio.
Specifinė audinio tekstūra, kurią galima pasirinkti iš keliolikos variantų, leidžia namuose sukurti ne tik norimas emocijas, bet ir turėti daugiau šviesių erdvių. Šiuo metu populiariausios pastelinės spalvos, tačiau vis dažniau pasirenkama juoda spalva ar jos atspalviai.
Kompanijos „Ardena” atstovai pastebi, kad šiuo metu universalios ritininės žaliuzės yra potencialių pirkėjų dėmesio centre. Mat pasirinkus audinį, atsparų drėgmei ir riebalams, šias žaliuzes galima naudoti netgi virtuvėje ar vonioje. Roletų audeklas yra pagamintas iš impregnuoto poliesterio. Jis nedegus, netgi neblunkantis. Žaliuzių valdymas labai paprastas – spyruokliniu būdu arba grandinėle, o esant poreikiui, galimas ir elektrinis variantas.
Prižiūrėti ritinines žaliuzes, kad ir kur jos būtų sumontuotos, – valgomajame, vonioje ar vaiko kambaryje – labai paprasta. Atsiradus dėmei, ją galima nesunkiai pašalinti nestipraus koncentrato detergentu, tačiau įprastai užtenka sauso valymo.
Nauja ,,Ardenos” sritis – tai gaubtų gamyba pagal užsakymą bei senų gaubtų renovacija. Gaubtą galima pagaminti iš kliento pasirinkto ar įmonės kolekcijoje esančio audeklo. Visa tai nesunkiai pritaikoma net ir dizainerio kuriamame interjere, nes bendrovė siūlo ne tik platų gaubtų dydžių ir formų pasirinkimą, bet ir raštų bei faktūrų įvairovę. Šviestuvus galima derinti su langų dekoru, pavyzdžiui, jie gali būti aptraukti tokia pačia medžiaga, iš kurios pagamintos ritininės žaliuzės arba užuolaidos.

Galerija