EN RU

Terasų sprendimai | Pigesnės pergolų alternatyvos Premium produktams

Terasų sprendimai | Pigesnės pergolų alternatyvos Premium produktams
Sezono tendencijų apžvalga
Kokias klientų, įsirenginėjančių terasas, problemas sprendėme šį sezoną?

1. Per brangu! Mūsų atrinkti produktai yra įtraukiami į asortimento krepšelį pagal tai, kad atitiktų šias pagrindines savybes – būtų aukščiausios kokybės numatytame kainų rėžyje. Šiuo metu atstovaujame 4 gamintojus ir jie visi geriausi savo kainų kategorijoje. Šią vasarą populiariausi buvo dviejų aukščiausių kainų kategorijų produktai, nes jie prilygsta stacionariems statiniams – bioklimatinės pergolos ir ypatingą stogo apkrovą (120 kg/m2) atlaikančios tentinės pergolos su vandens nutekėjimo sistema tapo rimtu konkurentu įstiklintoms terasoms. Bet, mes puikiai suprantame, jog ir poreikiai, ir naudojimo scenarijai skiriasi, tad klientai kai kada taria “per brangu” ir ieško patikimų sprendimų už iki 2000-3000€ ir mes tokių turime. Jų pavyzdžius pateikiame nuotraukose.

2. Noriu mobilumo terasoje. Terasa priešais didelius langus – vienu atveju privalumas, kitu trūkumas. Dažniausiai trūkumu tampa situacija, kai stacionarus stogas sumažina patenkančios šviesos kiekį ne tik karštuoju metu, bet ir tada, kai lauke prieblanda, o kambaryje dienos metu prireikia elektros. Arba – kai įstiklinta terasa sukuria šiltnamį, iš kurio atidarius langus į namus patenka ne gaiva, o sutirštinta kaitra. Mobilumas leidžia kurti savo scenarijus – apsisaugoti nuo kaitros, kai karšta ir suskleisti, kai pliaupia lietus arba apniunka dangus.

3. Turiu įstiklintą terasą ir reikia ją dengti nuo saulės. Mes visada rekomenduojame iš karto rinktis – Premium pergolas su apsauga nuo saulės, prilygstančias stiklui savo atsparumo lietaus, vėjo srautui, uodams. Bet jeigu jau stiklas sumontuotas – pigesniosios alternatyvos neturės didelių metereologinių atsparumo testų, bet visokeriopai apsaugos nuo saulės.

4. Klientas turėjo markizę, bet po daugelio naudojimo metų norisi keisti jos audinį ir papildomai ieško, kaip sumontuoti šoninę apsaugą nuo saulės ir vėjo. Jeigu į markizę panaši mobili stogo danga tenkina, bet norima papildyti šoniniais dengimais – tai nuotraukose pristatomi pergolų tipai su lengvesne konstrukcija, ant kurios puikiai susikontuoja ZIP SCREEN apsauga nuo saulės, vėjo ir šoninio lietaus.

Pagrindiniai paprastesnių pergolų variantų pranašumai:
1. Kaina;
2. Lengvesnė konstrukcija;
3. Platus audinių ir spalvų pasirinkimas.

Kuo skiriasi nuo Premium:1. Neturi integruotos lietaus nutekėjimo sistemos;
2. Nėra bioklimatinio (žaliuzinio stogo) varianto;
3. Mažiau pasirenkamų, komplektuojamų priedų (šildytuvai, garso sistema ir pan.)
4. Rekomenduojama šaltuoju metu laikyti suskleistą, nes medžiagos neturi apkrovos testų.

Norite gauti pasiūlymą savo terasai – rašykite zaliuzes@ardena.lt
Kodėl pirkti rudenį? Nes sumažėję laukimo terminai leis gauti šias pergolas iki šaltojo sezono pradžios ir išvengti dar vieno gamintojų planuojamo kainų keitimo + gausite nuolaidą iš mūsų:).

Galerija