EN RU

“ZIP SCREEN” išoriniai lauko roletai

“ZIP SCREEN” išoriniai lauko roletai

„ZIP SCREEN“ – tai unikalus, naujos kartos išorinis langų uždengimas, efektyviai apsaugantis nuo saulės spindulių, nes neleidžia jiems patekti į patalpą pro langą.

Pagrindiniai privalumai:

Ypatingi, ypač patvarūs audiniai ir aliuminio konstrukcija efektyviai apsaugo nuo meterologinių salygų: itin kaitrios saulės, lietaus, vėjo, krušos. Išskirtinės kokybės konstrukcija ir uždarymo technologija leidžia užtikrinti atsparumo vėjui lygį iki 145 km/h.
Du viename. Šios išorinės ritininės žaliuzės ne tik atlieka saulės spindulių sulaikymo funkciją, bet ir užtikrina apsaugą nuo uodų ir vabzdžių. Išskirtinio tankumo SCREEN audinys neriboja vaizdo matymo iš vidaus ir neleidžia patekti jokiems kenkėjams į namų vidų.
Dėl specialios konstrukcijos, šie roletai gali būti montuojami ne tik ant įvairiausio tipo langų, bet ir kaip mobilios pertvaros, užuovėjos terasoms vietoj stiklų. Šis gaminys populiariausias tais atvejais, kai ieškoma būdu uždengti panoraminius, stumdomus langus ir neįstiklintas terasų konstrukcijas  – ZIP SCREEN pagalba šiltuoju metų laiku galima jaustis komfortiškai, sėdint lauke, nes net sustūmus langus, ZIP roletas lieka išskleistas, suformuodamas jaukią užuovėją.
Energetinis efektyvumas. Šis lauko langų uždengimas yra itin patrauklus žmonėms, galvojantiems apie pasyvius ir energetiškai efektyvius namus. Saulės blokavimas pastato išorėje leidžia ženkliai sutaupyti kondicionavimo sąnaudas ir sumažina patenkančių saulės spindulių kiekį net iki 75 %, taip leidžiant sutaupyti ir pastato eksploatacines išlaidas.
Didelis privalumas – ZIP SCREEN dydis. Šie roletai gali uždengti ypač didelius langus ir terasų konstrukcijas, nes be sujungimo galima jais apsaugoti iki 5 metrų ilgio ir iki 15 m2 langus.
Gausus audinių spalvų pasirinkimas ir net 5 mechanizmų bei šoninių profilių spalvos (balta RAL 9010, kreminė RAL 9001, antracito RAL 7016, sidabro RAL 9006 ir tamsesnė sidabrinė/pilka RAL 9007) – tai leidžia priderinti ZIP SCREEN lauko roletą prie namo fasado ar kuriamo eksterjero.
Elektrinis valdymas – nuotolinio valdymo pultelio pagalba, galėsite neatsikeldami nuo sofos ar jaukiai įsitaisę terasoje reguliuoti uždangos nusileidimo lygį. Taip pat šiuos ZIP SCREEN roletus galima sujungti į grupes bei įdiegti kliūčių aptikimo jutiklius.

Šiuo metu rinkoje nėra efektyvesnio saulės spindulių valdymo sprendimo už ZIP SCREEN, kuris leidžia mėgautis supančia aplinka, stebėti vaizdą pro langą ir būti maksimaliai apsaugotiems nuo kaitros, uodų ir vabzdžių bei kitų išorės veiksnių.

Rekomenduojame apie išorines ir elektrines langų uždangas pagalvoti kuo ankstyvesnėje statybų stadijoje ir kreiptis į mus – „Ardena“ profesionalų komanda savo klientams suteiks konsultaciją, kaip užtikrinti kokybišką ir estetišką langų uždangų tvirtinimą, elektros įvadą, parinks dizainą.

Galerija