fb tr

Partneriai

 
8 700 35005
Parašykite mums užklausą

PARTNERIAI

ARDENA beveik 25 metus aktyviai bendradarbiauja su užsienio partneriais.
Mūsų partneriai žymiausi šviestuvų, šviesos šaltinių, elektros instaliacijos prekių gamintojai: Disano, Fosnova, Osram, Philips, Siemens, ABB, JUNG, Lival, Fagerhult, Regiolux, Simes, Ares, Zonca, Masiero, Riperlamp.
Rusijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Latvijoje, Lenkijoje ir Azerbaidžane jau kurį laiką vykdomi gamybos darbai. Rinkai paruoštos produkcijos eksportas „Ardeną" sieja ir su Vokietijos, Norvegijos, Suomijos bei Estijos partneriais.
 
UAB „Ardena" palaiko ryšius ir su Lietuvos dizaino, projektavimo studijomis, architektais bei projektuotojais.
Mūsų partneriai: Sauliaus Remeikos dizaino studija, Fiat Lux projektavimo bendrovė, UPO projektai, DGD studija, D. Šatūno dizaino studija, projektavimo įmonė Subtili erdvė, Architektūros linija, Projektavimo ir restauravimo institutas, Paminklų restauravimo institutas.
 
UAB „Ardena“, šalia aktyvios verslo plėtros vietinėje ir užsienio rinkose, stengiasi prisidėti prie visuomeninės veiklos.
Jau kurį laiką remiame tuos, kuriems labiausiai reikia pagalbos: vaikų globos namus, darželius, mokyklas, bažnyčias.
Esame neabejingai kultūrinei ir sporto veiklai – remiame šokių ir dainų ansamblį „Wilia", kasmetinę FIDI studentų šventę, futbolo klubą „Šiauliai".

Prisijunkite prie mūsų!

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – „Ardena” slapukų naudojimo politika

SUPRATAU