EN RU

Sandėliavimo apšvietimas

Sandėliavimo apšvietimas

Sandėliavimo šviestuvai nuo įprastų LED šviestuvų skiriasi tuo, kad jie yra pritakyti didelio aukščio patalpoms apšviesti, parinkus tinkamą IP apsaugos klasę gali būti naudojami patalpose, kuriose yra aukštesnė nei įprasta drėgmė ar dulkių kiekis. „Ardena“ siūlomi tiik naujos kartos angarų, sandėlių, garažų ir  gamybinių patalpų LED apšvietimo sprendimai.

Teisingai parinkus šviestuvus ir šviesos kritimo kampą, sukuriamas optimalus šviesos srautas, galintis itin efektyviai apšviesti stelažus, gamybos linijas, praėjimus, darbo zonas.

Mūsų atstovaujamo gamintojo „REGIOLUX“  LED apšvietimo sistemos ne tik sandėliavimo apšvietimui, bet ir kitų tipų pramoninėms patalpoms šviestuvai pasižymi tuo, kad sutaupomi montavimo kaštai. Itin patogus montavimas su „RECLICK“ sistema leidžia ne tik pasiekti mažas montavimo sąnaudas, bet ir sutaupyti eksploatavimo metu, nes perdegusius šviestuvus galima pakeisti vienu judesiu – išimant ir įdedant naują modulį.

Sandėlio apšvietimo projektavimas

Apšvietimo projektavimas yra atliekamas ne tik pradinėje statybų stadijoje, kuomet yra ruošiamas pramoninio objekto apšvietimo projektas, bet gali būti projektuojamas ir vėlesnėje stadijoje, kuomet sieatsinaujinti ir atnaujinti jau esamas erdves ir jų apšvietimą. Jeigu planuojami didesni pakeitimai, erdvių perplanavimas – tuomet reikėtų kreiptis į interjero dizainerį ar projektuotoją, kuris atsižvelgdamas bendrąjį išdėstymą, parengs elektros instaliacijos schemą ir jūsų pageidavimus bei poreikius, galite suplanuoti vidaus apšvietimo išdėstymą. Jeigu reikalingas tik techninis – funkcinis apšvietimas sandėliavimo apšvietimo įrengimo / keitimo projektą gali parengti ir mūsų ekspertai. Taip galima suskirstyti į tam tikras zonas, kur apšvietimo pagalba galima sukurti skirtingus apšvietimo scenarijus, padedančius sutaupyti. Žinoma, išnaudojant galimybes, kaip sutaupyti elektros energijos ir ekonomiškai išnaudoti, pasirenkant aplinką tausojančius sprendimus, pavyzdžiui pasitelkiant atsinaujinančius energijos šaltinius, saulės baterijas ar LED sprendimus, kurie mažiau sunaudoja elektros energijos nei kitos lemputės bei yra ilgaamžės.

Turite klausimų?

Mes mielai atsakysime į visus Jūsų klausimus.