EN RU

Blackout roletai

Šviesos nepraleidžiantys roletai blackout (angl. užtemimas) - tai idealus sprendimas, kai patalpoje norima sukurti maksimaliai užtemdintą aplinką. Dėl šio savo ypatumo jie yra dar žinomi kaip naktiniai roletai, nors tikrąją jų naudą daug lengviau pajusti būtent dieną, o ne tamsiuoju paros metu.

Išsamus aprašymas - Blackout roletai

Blackout roletai yra gaminami iš specialiu būdu supintos medžiagos, padengtos specialia akrilo (PVH) danga iš išorinės pusės. Ši danga sukuria sluoksnį, kuris praktiškai visiškai nepraleidžia saulės spindulių, bei šviesos nuo neoninių reklamų ir lauko šviestuvų. Dažniausiai tokie sprendimai randa praktinį pritaikymą vaikų kambariuose, miegamuosiuose ir patalpose, kurių langus norima apsaugoti nuo itin ryškios saulės šviesos.

Kokie yra blackout roletų privalumai?

Šviesai nepralaidūs blackout roletai vis dar yra savotiška naujiena namų vartotojams, kurie dažnai nelabai supranta visos naudos, kurią gali suteikti šie gaminiai. Lyginant su įprastomis užuolaidomis ar tais pačiais roletais, blockout medžiaga pasižymi eile privalumų:

 • Ultravioletinių spindulių blokavimas. Roletai nepralaidūs šviesai gali padėti sukurti kambaryje praktiškai visišką tamsą. Tai ypač svarbu naujagimių miego vietose, arba ypač jautriai miegančių žmonių miegamuosiuose kambariuose.
 • Optimalios temperatūros palaikymas. Blackout roletai, stabdant saulės spindulius, neleidžia jiems šildyti patalpų, kai tam nėra poreikio. Taip kambaryje būna lengviau palaikyti komfortišką temperatūrą.
 • Garso izoliacija. Tinkamai parinkus roletų modelį, jie gali padėti sumažinti nereikalingą triukšmą iš lauko. Dėl šios priežasties, juos ypač vertina didžiųjų miestų gyventojai.
Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Turite klausimų?

Mes mielai atsakysime į visus Jūsų klausimus.

 • Atsiskaitymas

  Atsiskaitymas grynais arba mokėjimo kortele (tik Vilniuje) yra galimas kliento namuose, kitame objekte.

 • Aptarnavimas

  Užtikriname garantinį ir pogarantinį aptarnavimą: gaminių remontą ir atnaujinimą.

 • Gamyba

  Gamybai naudojame tik kokybiškas, iš patikimų tiekėjų gaunamas medžiagas, mechanizmus ir kitus produkcijos komponentus.

 • Konsultuojame

  Konsultuojame visais su mūsų produktais susijusiais klausimais ir išmatuojame langus nemokamai.

 • Kokybė

  Užsakymai yra atliekami kokybiškai. Meistrai turi daugiau nei 10 metų patirtį.

 • Garantija

  Gaminiams yra suteikiama 24 mėn. garantija.

 • Pristatymas

  Produktų pristatymas, priežiūra ir montavimas visoje Lietuvoje.

 • Standartai

  Pagaminta Lietuvoje pagal EU standartus.

Kodėl verta rinktis blackout roletus?

x

Blackout roletai yra populiarus sprendimas ne vien privačiuose namuose, bet ir verslo, komercijos ir pramonės objektuose. Visur, kur yra poreikis maksimaliai apsaugoti patalpas nuo saulės ar kitų šviesos šaltinių spindulių, šviesai nepralaidūs roletai yra optimaliausias sprendimai.

Roletai yra gerokai patogesni nei užuolaidos iš tankios medžiagos nes užima gerokai mažiau vietos. Juos yra paprasčiau sumontuoti, o ir jų priežiūra yra gerokai paprastesnė. Tai yra aktualu ne vien vaikų kambariuose, kur užuolaidos dažnai tampa žaidimų dalimi, dėl ko neretai nukenčia. Ypač populiarūs konferencijų arba susitikimų kambariai įmonėse dažnai yra tos vietos, kur rodomos prezentacijos, naudojantis projektoriais. Šių vaizdas savo ruoštų taip pat priklauso nuo patalpos apšvietimo, tad blackout roletų pagalba, bet kokį kambarį galima per kelias minutes parengti kokybiškai pristatymų peržiūrai.

Kaip išsirinkti tinkamus blackout roletus?

x

Renkantis nepralaidžius šviesai sprendimus, svarbu atskirti juos nuo kitų, kartais panašių variantų, kurie deja, bet negali užtikrinti tokio pat šviesos blokavimo (nuo 90 % ir aukščiau). Be to, kad backout medžiagos kaina yra kiek didesnė, ji dar iš šiek tiek skiriasi nuo kitų. Blackout medžiaga turi skirtingą faktūrą iš abiejų pusių. Vienas paprastesnių būdų įsitikinti ar roletai apsaugo nuo šviesos – tai pažiūrėti per juos į lemputę. Jei šviesa praktiškai nesimato –  tai jūsų rankose blackout medžiaga. Aišku perkant roletus internetu patikrinti būna sudėtinga, tačiau vos gavus užsakymą, nepamirškite įsitikinti jo kokybe.

Žinoma svarbus ir tinkamai numatyti blockout roletų kabinimo vietą ir būdą. Juk, netinkamai atlikus darbus šviesa pateks į patalpas per plyšius tarp roletų ir sienų, kas visiškai nepriimtina, nes blackout medžiagos naudojimas tokiu atveju visiškai netenka tikslo. Dėl šios priežasties, ypač didelį populiarumą įgauna kasetiniai roletai su blackout medžiaga. Toks tipas praktiškai eliminuoja galimas klaidas kabinant ir padeda pasiekti tą efektą, dėl kurio ir įsigyjami nepralaidūs šviesai roletai