fb tr

Apšvietimas

 
8 700 35005
Parašykite mums užklausą

APŠVIETIMAS

Praėjo tie laikai, kai apšvietimas tebuvo šviestuvas palubėje, skleidžiantis blankią šviesą kambaryje... Šiomis dienomis šviesa ne tik išstumia tamsą, bet ir kuria namų jaukumą bei harmoningą darbinę aplinką. Nuo Jūsų individualios apšvietimo vizijos priklauso šviesos kryptis, srautas, intensyvumas... Atminkite, nuo šiol apšvietimo dizaineris esate Jūs. Apšvietimo specialistai dirba tam, kad Jūsų sumanymas būtų įgyvendintas nepriekaištingai. Kurkite, išbandykite, mėgaukitės.
Visi gaminiai
Mūsų darbai
Patarimai
Pirkti šviestuvus internetu www.sviestuvai.lt
Interjero apšvietimas
Interjero apšvietimas
Lauko apšvietimas ir lauko šviestuvai
Lauko apšvietimas ir lauko šviestuvai
LED apšvietimas, šviesos diodai
LED apšvietimas, šviesos diodai
Biurų, įstaigų ir prekybos erdvių apšvietimas
Biurų, įstaigų ir prekybos erdvių apšvietimas
Pramoninių, sporto ir specialios paskirties objektų apšvietimas
Pramoninių, sporto ir specialios paskirties objektų apšvietimas
Medžiaginių gaubtų ir šviestuvų gamyba
Medžiaginių gaubtų ir šviestuvų gamyba
Lempos, Šviesos šaltiniai
Lempos, Šviesos šaltiniai
Salonas CUT CODE

Interjeras:  Žaneta Smailienė

Nuotraukos:  Augustės Smailytės

Peržiūrėti projektą
Šiltų tonų buto interjeras

Dizainerė : Gerda Gerulaitytė

Studija : Despaced Design

Nuotraukos: Benas Šileika

Peržiūrėti projektą
Namas Riešėje

Dizainerė:

Vėtrė Markeviciūtė 

www.vetre.lt

Nuotraukos:

Leonas Garbačiauskas

Peržiūrėti projektą
Namai Pajūryje

Architektė :

Aurelija Slapikaitė Jurkonė

www.aform.lt

Nuotraukos:

BSPhotography, Benas Šileika

Peržiūrėti projektą
Lietuvos ambasada Prahoje

Dizainerė-architektė:

Indrė Sunklodienė

www.inarch.lt

Nuotraukos:

Leonas Garbačauskas

Peržiūrėti projektą
Aksominė odisėja

Interjero dizainerė:

Beata Senkevič

www.interdio.lt

Nuotraukos:

Jevgenija Žuk

Peržiūrėti projektą

 

Kaip apšviesti loftą?

 

Lofto tipo būstas Lietuvoje jau kurį laiką ne tik mados reikalas. Didelės atviros erdvės, aukštos lubos, neįprastų parametrų langai – šie išsaugoti pramoniniai elementai neretai sukelia daug minčių dėl tokių erdvių apšvietimo. Juk čia viskas daug sudėtingiau – metaliniai vamzdžiai ir kitos atviros pastato konstrukcijos reikalauja specifinių žinių, kaip tinkamai pasirinkti apšvietimą, kad jis būtų tinkamas, kūrybiškas, o svarbiausia – nevargintų. Aišku viena – lofto erdvė reikalauja netradicinio apšvietimo.

Plačiau...

     Šviestuvai

Daugelis įrenginėjančių naują būstą ar darančių gyvenamųjų patalpų remontą susimąsto apie apšvietimą. Ryškus dienos šviesos apšvietimas nekuria pakankamo jaukumo jausmo, dėl šios priežasties vis daugiau dėmesio skiriama šviesos žaismui namuose. Apšvietimo klausimas labai svarbus ir kūriant komfortišką darbinę aplinką. Tinkamai parinktas apšvietimas gali iš esmės pakeisti arba patobulinti namų interjerą ar darbinę erdvę.

Apšvietimo projektavimas

Projektuojant apšvietimą svarbu suprasti, kad galima derinti daugybę tarpusavyje susijusių šviesos šaltinių, įdiegti galimybę reguliuoti šviesos intensyvumą. Suprantama, apšvietimo efektyvumas šiais laikais taip pat yra ne paskutinėje vietoje, tad norintiems sutaupyti galima rinktis itin taupius ir ilgaamžiškus, LED pagrindu kuriamus apšvietimo sprendimus. Šiuo metu net įmanoma apšvietimo intensyvumą automatiškai priderinti prie į patalpą patenkančio šviesos kiekio.
Apibendrinant ankščiau išsakytas mintis, galima teigti, kad apšvietimas yra labai svarbus, todėl jo projektavimą rekomenduojama patikėti specializuotoms įmonėms, teikiančios visą šios srities paslaugų spektrą ir galinčių ne tik suprojektuoti sistemą, bet ir pasiūlyti reikalingas prekes.

 Apšvietimas

Kad ir kur būtumėte - ar ramiai laiką leistumėte namuose, priimtumėte rezultatyvius sprendimus darbe ar jaukiai vakarieniautumėte restorane - apšvietimas yra tai, be ko neįmanoma įsivaizduoti šiandieninio pasaulio. Netikėti ir kartais labai stebinantys sprendimai mus supa visur. Apšvietimo sistema, tiksliau tariant būtent šviestuvai, jau seniai nėra priemonė vien aprūpinti patalpas reikiamu šviesos kiekiu. Pastaruoju metu jiems skiriama vis daugiau dėmesio ir net imama laikyti ko gero vienu svarbiausių interjero elementų. Įmonė „Ardena” Jums visada gali pasiūlyti kokybišką būsto apšvietimo sprendimą ir platų šviestuvų pasirinkimą.

Šviestuvai internetu

Nuolat auga poreikis apšviesti ne tik vidaus patalpas, tačiau ir lauko teritorijas. Įmonė „Ardena” gali Jums padėti įgyvendinti įvairius projektus. Tiek lauko, tiek vidaus erdves apšviesti gali būti naudojami pasirinkto tipo šviestuvai, lempos ar kitos instaliuoti reikalingos priemonės. Galite rinktis iš tikrai gausaus gaminių asortimento mūsų internetiniame kataloge: www.sviestuvai.lt 

Kuriant namų interjerą šviestuvai visada yra derinami, todėl svarbu rasti tai, kas patenkintų Jūsų norus. „Ardena” Jums gali pasiūlyti įvairaus stiliaus vidaus šviestuvus:

  • Pakabinami. 
  • Lubiniai.
  • Sietynai.
  • Sieniniai.
  • Įleidžiami.
  • Toršerai.
  • Staliniai ir kt.

Lauko šviestuvai

Estetiškas vaizdas namų ar įstaigos kieme taip pat būtina sąlyga renkantis apšvietimo sistemą. Siekiame suteikti Jums maksimalią laisvę, todėl „Ardena” siūlomi šviestuvai gali būti montuojami įvairiose vietose, pavyzdžiui, baseiną ar kieme augančius augalus apšviesti, parko takus, medžius ar bet kurias kitas vietas.

Parašykite mums užklausą

Išsiųsti
* - būtini užpildyti laukai

Prisijunkite prie mūsų!

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – „Ardena” slapukų naudojimo politika

SUPRATAU