EN RU

Šviestuvų gamyba

Wire
Diamond
Gabi
Eiffel
Gaubtai
Terazza
Kiti

Šviestuvai ir jų gaubtai – jaukumo, malonios atmosferos ir šilumos interjero akcentai. Originalios šviestuvų formos bei rinktiniai audiniai puikiai tinka originalioms, unikalioms idėjoms išreikšti. Tokį šviestuvą susikomplektuoti galite patys. Jis ne tik papuoš jūsų namus ar komercines patalpas, bet ir suteiks progą didžiuotis savo kūrybos rezultatu. ARDENA gamybos šviestuvai ir gaubtai yra pritaikyti tiek maloniai ilsėtis, tiek patogiai dirbti.

Video apie šviestuvų gaubtų gamybą

ARDENA specialistai rūpinasi šviestuvų ir gaubtų:

Originalumu. Dizaineriai yra pasirengę įgyvendinti individualias, nestandartines jūsų idėjas. Jų vaizduotė neribota! Gaubtai gali būti įvairių formų: apvalūs, keturkampiai ar priminti gėlės žiedus. Jų gamybai galite riktis gobeleną, drobę, šilką arba roletinius, užuolaidinius audinius.
Naujumu. Daili aplinka kuriama ne vien naujais šviestuvais. Todėl patyrę specialistai ne tik gamina naujus gaubtus, bet ir prikelia naujam gyvenimui senus.
Įvairove. ARDENA gamina tiek klasikinio, tiek modernaus dizaino įvairaus dydžio šviestuvus ir gaubtus, kuriuos galite derinti prie langų dekoro – žaliuzių, roletų, romanečių, širmų. Savo funkciją jie atlieka ir pastato viduje, ir lauke. Todėl įmonė lengvai patenkina ne tik namų ar butų, bet ir viešbučių, restoranų, kavinių, parduotuvių savininkų lūkesčius.

Turite klausimų?

Mes mielai atsakysime į visus Jūsų klausimus.