EN RU

Apsauginės vidaus grotos

Sustumiamos vidinės grotos yra patikima komercinių patalpų ir individualių namų apsaugos nuo įsilaužimo priemonė. Ji tinka tiek langų, tiek durų, tiek kitokių nišų saugumo užtikrinimui.

Išsamus aprašymas - Apsauginės vidaus grotos

Ko gero daugelis mano, kad grotos yra nevertingas, bendrą pastato vaizdą darkantis priedas. Tačiau tai, kad jis neteikia jokios naudos ir gadina eksterjerą yra visiška netiesa. Galbūt toks požiūris susiformavęs dėl prastų dizaino sprendimo ar nekokybiškai įrengtų bei parinktų sistemų, tačiau atėjo metas šį požiūrį kardinaliai pakeisti.

Sustumiamų apsauginių grotų privalumai

 • Leidžia matyti vitrinų ir stendų turinį. Net jei užtraukiate grotas, potencialūs jūsų klientai gali matyti išdėliotas prekes.
 • Apsaugo nuo žaibiško apiplėšimo. Tai ypač veiksminga, jei sustumiamos grotos integruojamos į bendrą patalpų apsaugos sistemą.
 • Patvarumas. Sustumiamos grotos ilgaamžės.
 • Paprastas valdymas. Ši apsaugos priemonė lengvai reguliuojama specialiomis rankenėlėmis.
 • Estetiškumas. Standartinė sustumiamų grotų spalva yra balta. Tačiau jums pageidaujant, nudažysime gaminį tokiu atspalviu, koks geriausiai derės prie pastato fasado ar interjero.

Spalvos apsauginėms vidaus grotoms

 

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Turite klausimų?

Mes mielai atsakysime į visus Jūsų klausimus.

 • Atsiskaitymas

  Atsiskaitymas grynais arba mokėjimo kortele (tik Vilniuje) yra galimas kliento namuose, kitame objekte.

 • Aptarnavimas

  Užtikriname garantinį ir pogarantinį aptarnavimą: gaminių remontą ir atnaujinimą.

 • Gamyba

  Gamybai naudojame tik kokybiškas, iš patikimų tiekėjų gaunamas medžiagas, mechanizmus ir kitus produkcijos komponentus.

 • Konsultuojame

  Konsultuojame visais su mūsų produktais susijusiais klausimais ir išmatuojame langus nemokamai.

 • Kokybė

  Užsakymai yra atliekami kokybiškai. Meistrai turi daugiau nei 10 metų patirtį.

 • Garantija

  Gaminiams yra suteikiama 24 mėn. garantija.

 • Pristatymas

  Produktų pristatymas, priežiūra ir montavimas visoje Lietuvoje.

 • Standartai

  Pagaminta Lietuvoje pagal EU standartus.

Grotos

x

Ko gero daugelis mano, kad grotos yra nevertingas, bendrą pastato vaizdą darkantis priedas. Tačiau tai, kad jis neteikia jokios naudos ir gadina eksterjerą yra visiška netiesa. Galbūt toks požiūris susiformavęs dėl prastų dizaino sprendimo ar nekokybiškai įrengtų bei parinktų sistemų, tačiau atėjo metas šį požiūrį kardinaliai pakeisti. Įmonė „Ardena” Jums visada pasiruošusi ne tik patarti, kaip grotos turėtų būti statomos, kad sprendimas būtų kuo efektyvesnis, tačiau taip pat gali ir atlikti šiuos darbus bei užtikrinti, kad gaminiai funkcionuos nepriekaištingai. Itin operatyvi komanda suteikia galimybę garantuoti, kad Jūsų užsakymas bus įgyvendintas greitai ir sklandžiai.

Grotos langams

x

Grotos langams yra ko gero populiariausias šios kategorijos gaminys. Tai puiki apsaugos priemonė nuo įsilaužimo. Gali būto montuojama tiek gyvenamuosiuose, tiek komercinės paskirties pastatuose, parduotuvėse. Dažniausiai grotas langams renkasi patalpų, kuriose daug vertingų daiktų savininkai. Nors jos negali visiškai apsaugoti nuo galimos vagystės, tačiau įsibrovimas pro jas užtruktų kur kas ilgiau, tai didėja rizika, kad vagys bus pastebėti ir spės atvykti pagalba. Jūsų turtas bus saugesnis, o ir dėl estetiškos pastato išvaizdos Jums neteks nerimauti, nes „Ardena” siūlomos prekės atrodys tikrai dailiai ir šiuolaikiškai.

Apsauginės grotos

x

Be abejonės apsauginės grotos gali būti montuojamos ne tik prie langų. Tai gana universalus pasirinkimas, kurį galima pritaikyti prie durų ar kitose Jūsų norimose vietose. Apsauginės grotos lengvai valdomos, o sujungtos su bendra pastato apsaugos sistema užtikrins dar didesnį saugumą. Apsauginės grotos yra patikimas ir praktiškas pasirinkimas. Jos itin patvarios, pasižymi ilgu eksploatacijos terminu, be to gali būti nudažytos Jūsų pasirinkta spalva, tad bus nesudėtingai priderintos prie pastato dizaino.